LC-LC single-mode fiber kabelis 3 metrų dvigubo pagrindinės optinių skaidulų

rating

SKU: b24048

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Ilgis: 3 meters
  • Modelis: LC
  • Modelio Numeris: LC-LC
  • Pakuotės Dydis: 3cm x 8cm x 3cm (1.18in x 3.15in x 1.18in)
  • Pakuotės Svoris: 0.03kg (0.07lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Žymos: Pluošto kabelis, optinio pluošto core, optinis matuoklis, Pigūs pluošto kabelis, Aukštos Kokybės šviesolaidinį core, Kinija optinis metrų Tiekėjų.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Panašūs produktai

Susijusios
PATALPŲ ŠARVUOTOS 15METERS LC-LC DUPLEX 62.5/125 MULTIMODE OPTINIO PLUOŠTO KABELIO OM1 ,PATCH CORD MEGZTINIS Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui! Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. 100% naujos medžiagos
€33.11
Susijusios
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Sveiki atvykę į SeeMe
€3 037.38
Susijusios
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.
€24.13