RDH90154/1 R2A Finisar SFP-GE-LX FTLF1318P2BTL-RB Klasės 1 21CFR1040.10 LN#50 6/07 15-03 CD4 ERICSSON

rating

SKU: b14406

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Sąlyga: Naujas ir Originalus
  • Modelio Numeris: FTLF1318P2BTL-RB
  • Pakuotės Dydis: 8cm x 5cm x 13cm (3.15in x 1.97in x 5.12in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)

Žymos: Birzu-miskai.lt, Birzu-miskai.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Panašūs produktai

Susijusios
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.
€30.22
Susijusios
Šarvuotos Fiber Patch Cord Laidas,SC/PC-FC/PC,3.0 mm Skersmens, Singlemode 9/125,Dvipusį, 100 Metrų Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui! Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC,
€103.48
Susijusios
PATALPŲ ŠARVUOTOS 5METERS LC-LC DUPLEX 62.5/125 MULTIMODE OPTINIO PLUOŠTO KABELIO OM1 ,PATCH CORD MEGZTINIS Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui! Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. 100% naujos medžiagos
€24.83