Nemokamas Pristatymas 5VNT/maišas 3M SC UPC Dvipusis single-mode fiber optic patch cord SC 3M Dvipusė 3.0 mm FTTH šviesolaidžio megztinis

rating

SKU: b1317

Nemokamas Pristatymas 5VNT/maišas 3M SC UPC Dvipusis single-mode fiber optic patch cord SC 3M Dvipusė 3.0 mm FTTH šviesolaidžio jumper Optinio Pluošto su AB "jumper" FTTH lašas kabelis Programas kabelinės televizijos Optinio pluošto ryšių sistemos, Optinio duomenų perdavimo Pastato prieigos prie tinklo Kabelių sistema, ODF FTTX Mažai Funkcijų įterpties nuostoliai ir atgal atspindžio nuostolių Geros echangeabilityGood Patvarumo ir Aukštos temperatūros stabilumas CE,ROHS,FCC Specifikacijos Užsakymo funkcijos 1) Jungties tipas: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Rėmelis Pabaigos-veido: PC, UPCAPC 3) Core Tipas: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM): 50/125um arba 62.5/125um) 4) Kabelis Kiekis: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kabelio Skersmuo: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Kabelio Ilgis: 1, 2, 3 metrų ar individualų 7) Kabelio tipas: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenume ,Šarvuotos

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)

Žymos: pleistras laido sc, optinio pluošto megztinis, optinis patch cord, Pigūs patch cord sc, Aukštos Kokybės šviesolaidinį megztinis, Kinija optinis patch cord Tiekėjų.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Panašūs produktai

Susijusios
Akmens Dydis:40 mm*38mm*8mm Spalva:mišrus spalva Medžiaga:Natūralus akmuo MOQ:12PCS 1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 colių 1cm=10mm Mėgautis savo pirkinių Birzu-miskai.lt. Ačiū.
€16.47 €14.83
Susijusios
mokestis vamzdis vw mk6 ea113 variklis
€24.84 €23.59
Susijusios
Automobiliai / Automobiliu / Automobilių / Automobilių Dalis / Car Accessories / Car Styling / Karšto Parduoti / Automobilių Stebėti Automobilio Monitoriai/ Stogas / Automobilių Jutikliniu Ekranu / Automobilių Skaitmeninis Ekranas / Automobilių Pogalvių Monitorius / Apversti Žemyn
€113.00 €105.10