birzai
  STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
Planuojami susitikimai įstaigoje
Komisijos ir darbo grupės
  NAUJIENOS
  VEIKLA
Įstatai
Istorija ir dabartis
Veiklos sritys:
- miško atkūrimas, įveisimas , priežiūra
- miško apsauga
- sodmenų išauginimas
- medienos ruoša
- rekreacija
- vidinės miškotvarkos projektas
- miškų sertifikavimas
- saugomos teritorijos
- aplinka ir stebėsena
Prekyba mediena
Veiklos ir turto įsigijimo ir skolinimos planai, jų įvykdymas
Atranka į laisvas darbuotojų pareigas
Konkursai į vyriausiojo buhalterio pareigas
Darbo užmokestis
Korupcijos prevencija
Finansinių ataskaitų rinkiniai ir veiklos ataskaitos
Viešieji pirkimai
Nereikalingo turto pardavimas
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
  PASLAUGOS GYVENTOJAMS IR PRIVAČIŲ MIŠKŲ SAVININKAMS
  NUORODOS
  PAIEŠKA SVETAINĖJE
  FOTOGALERIJA
Gamta
Veikla
Susitikimai
Paukščiai grįžta namo
  VIDEO
  KLAUSKITE
  NEĮGALIESIEMS
  SVARBU

Iš viso apsilankė
1743215
Šiandien apsilankė
466

//

NAUJIENOS
2018-03-12 Jasinevičius atsistatydino iš VMU valdybos pirmininko pareigų

Iš Valstybinių miškų urėdijos (VMU) valdybos pirmininko pareigų atsistatydino nepriklausomas valdybos narys Gediminas Jasinevičius. Suomijoje, Karelijos regiono Joensuu mieste, įsikūrusiame apie 500 km į šiaurę nuo Helsinkio, gyvenantis ir Europos miškų institute tyrėju dirbantis G. Jasinevičius VMU valdybos pirmininku buvo išrinktas praėjusį gruodį.

„Kovo 2 d. posėdyje valdybai pareiškiau norą atsistatydinti iš VMU valdybos pirmininko pareigų. Pagrindinė atsistatydinimo priežastis ta, kad darbdavys nepriklausomo valdybos nario veiklos sutartyje, mano supratimu, nustatė mažą išlaidų kompensavimo limitą (200 eurų per mėn). Šis limitas skirtas išlaidoms atvykti į posėdžius, dalyvauti susitikimuose, konferencijose, vykdyti komunikaciją, tarptautinį bendradarbiavimą bei kitą veiklą įmonės naudai. Atsižvelgiant į tai, kad esu ne Lietuvos gyventojas, manau, kad nustatytas limitas ženkliai apribotų mano, kaip valdybos pirmininko, dalyvavimą valdybos ir įmonės veikloje. Įvertinęs visas aplinkybes, supratau, kad vien tik nuotoliniu būdu negalėsiu tinkamai atlikti pirmininkui skirtų pareigų – organizuoti valdybos darbą, vykdyti valdybos priimtų sprendimų įgyvendinimo kontrolę, teikti ataskaitas ir kt.“,- tinklalapiui www.miskininkas.eu komentavo G. Jasinevičius.

Anot jo, nereikia suprasti klaidingai, kad jis prieš nuotolinį darbą. Priešingai – mano, kad daugelį darbų galėtų atlikti iš Suomijos, bet sunku įsivaizduoti, kaip galėtų vykdyti kontrolę, nežinodamas žmonių, atliekančių darbus, arba dalyvauti regionų susitikimuose ar konferencijose nuotoliniu būdu.

”Nepaisant atsistatydinimo iš valdybos pirmininko pareigų, tęsiu nepriklausomo valdybos nario veiklą nuotoliniu būdu ir pagal galimybes stengsiuosi prisidėti prie tvarios valdybos veiklos”,- tikina jis.

VMU valdyba kovo 2 d. posėdyje, G. Jasinevičiaus teigimu, priėmė jo atsistatydinimą iš pirmininko pareigų, išreikšdama supratimą jo motyvams.

Naujo VMU valdybos pirmininko rinkimus nuspręsta atidėti iki bus paskirtas septintasis valdybos narys, kurio atrankos procedūros vyksta šiuo metu. Iki tol laikinai valdybos pirmininko pareigas eis valdybos pirmininko pavaduotoja Ina Bikuvienė, kaip yra numatyta valdybos darbo reglamente.

VMU valdyboje dar dirba nepriklausomi nariai Mantas Šukevičius ir Alditas Saulius bei nekonkurso būdu paskirti atstovai – Artūras Gustainis ir Agnė Jakštienė. Į valdybą turėtų įsijungti dar vienas nepriklausomas narys, nes dėl galimo interesų konflikto, kai medienos prekybos operatoriumi buvo patvirtinta UAB „Baltpool“, į ją išrinkta Viktorija Trimbel atsistatydino.

www.miskininkas.eu inf.
http://miskininkas.eu/jasinevicius-atsistatydino-is-vmu-valdybos-pirmininko-pareigu/
 
 © VĮ Biržų miškų urėdija
Powered by V3STUDIJA CMS v.5.0 V3 studija